Vítejte! Na stránkách nyní probíhají úpravy a e-shop pro vás nyní připravujeme. Děkujeme za pochopení :)

Náš příběh

Ahoj, vítáme vás!

Jestli jste zavítali na naše stránky, pravděpodobně vás to táhne k přírodě stejně jako nás. Tenhle příběh je o nás a naší dodávce Beruně. 

Jak jsme k Beruně přišli?

Celá pohádka se začala psát jednoho mlhavého podzimního dne, kdy si Ivča půjčila dodávku a vyrazila s kamarádem prozkoumávat krásy Šumavy. Odjela už s myšlenkou, že by si pořídila vlastní dodávku. Takhle by totiž mohla cestovat všude, kde se jí zachce. A tak se i stalo.

Psal se 17. listopad 2020, kdy ji ještě bez jména a po dlouhém rozmýšlení zaparkovali u domu. Padaly na ni smutně kapky deště, i tak byla ale veselá a krásně zářila červenou. Skoro jako beruška. Na tu byla ale moc velká, tak jsme jí začali říkat Beruna. Už jí to zůstalo. 

Beruna je klasický Volkswagen Transporer T5 v long verzi a dělá nám jenom radost. Má parkovací senzory, tempomat, 5-ti stupňovou převodovku, papá naftu a ujela už více než 220 tis. km.

Kdo jsme? 

ivca-marek

Ivča je mamina krásky Beruny, ale popravdě řídit ji moc neumí. Tuto roli z větší části obtarává přítel Marek. Ivča se stará o to, aby Beruna měla všechno, co potřebuje - technickou, pojištění, dálniční známku, fotky, e-shop, Instagram atp.

 danca-zdenda

Danča je hlavní organizátor a spojuje všechny kousky do sebe. Pečuje o to, aby se stalo všechno, co se stát má. Zdenda má pak nezlatější ruce a stará se o to, aby Beruna byla ve špičkovém technickém stavu. Z větší části je kompletní rekonstrukce jeho práce.

Chtěli byste vyrazit s Berunou do světa?

Protože dodávku sami nebudeme využívat na 100 % volných víkendů, rádi vám ji půjčíme.  Pokud byste měli zájem, přečtěte si prosím všechno o pronájmuVolné termíny uvidíte v kalendáři zde.

V případě dotazů nám samozřejmě můžete napsat na cestujemedodavkou@gmail.com

Děkujeme!

Sledovat nás můžete i na Instragramu nebo Facebooku